Zpětný leasing nemovitosti = oddlužení nemovitosti

Zachraňte Vaši nemovitost včas! S věřiteli vše vyřešíme!


pro spotřebitele i OSVČ /živnostník, podnikatel, firma/


Jste ve finančních problémech a potřebujete rychle vyplatit dluhy či ochránit nemovitost před věřiteli nebo exekucí? Dokážeme najít řešení i v situaci, kdy standardní financování není možné. Jednáme rychle a účelně. Díky vyjednávání s věřiteli dokážeme snížit vaše dluhy.


Můžete čerpat až 90% z ceny Vaší nemovitosti.


neplatíte žádné poplatky

právní služby a ocenění nemovitosti ZDARMA

nenahlížíme do registru

dostanete ihned zálohu až 750 000 Kč


JAK TO CELÉ PROBÍHÁ ?

Vše s Vámi předem dohodneme a ošetříme smlouvou. Odkoupíme Vaší nemovitost. V nemovitosti stále bydlíte. Zaplatíme Vaše dluhy, vyřešíme exekuce i zástavy a Vám vyplatíme rozdíl /pokud jsme Vám již nevyplatili zálohu/. Nemovitost Vám prodáme zpět formou leasingu, tedy na splátky za předem dohodnutých podmínek. Již nemáte žádné dluhy a exekuce a platíte pouze jednu měsíční splátku. Po zaplacení poslední splátky /pokud jste již předčasně nesplatili celou částku/ je nemovitost zase Vaše.


Vyplňte jednoduchou nezávaznou žádost. Co nejdříve se Vám ozve úvěrový specialista.

ochrana osobních údajů🙂 Modelový příklad jak se zbavit exekuce:


Manželé přišli o část příjmů a již nejsou schopni splácet závazky. Řešili to menšími půjčkami, ale pravidelné splátky jsou vzhledem k jejich příjmům příliš vysoké. Celkem dluží 1 400 000 Kč, a proto hledají řešení, aby nepřišli o střechu nad hlavou. Zkoušeli neúspěšně refinancovat u banky a nebankovka jim nabídla nevýhodné podmínky.

Aktuální situace dlužníků:
Manželé vlastní nemovitost v hodnotě 2 000 000 Kč.
Hypotéka na dům v bance 800 000 Kč, hradí 7 000 Kč měsíčně.
Exekuce na částku 100 000 Kč včetně nákladů na exekutora, kde hradí 3 000 Kč měsíčně.
Mají zahájenou exekuci na prodej nemovitosti.
Splácejí tři nebankovní úvěry v hodnotě 500 000 Kč, měsíčně hradí 21 000 Kč.
Celkem dluží: 1 400 000 Kč
Současné měsíční splátky jsou 31 000 Kč

Ideální řešení jejich situace:
Neplatí žádné poplatky, právní služby a ocenění nemovitosti mají zdarma.
Dojde k vyčištění registrů, vyřešení nepříznivé finanční situace a ochráníme nemovitost před věřiteli.
Dojde k vyplacení veškerých dluhů, zrušení všech exekucí a snížení měsíčních nákladů o 21 200 Kč.
Manželé se zbavili všech závazků ve výši 1 400 000 Kč. Navíc mají možnost získat dalších 400 000 Kč a využít je dle libosti.
Mají možnost kdykoliv předčasně splatit za předem sjednaných podmínek a bez sankcí.
Nová měsíční splátka je již jen jedna, a to 9 800 Kč.


🙂 Co je zpětný leasing?

Podstata zpětného leasingu nemovitostí spočívá v odkoupení vaší nemovitosti investorem, který vás v nemovitosti nechá nadále bydlet. Investor vám následně nemovitost prodá zpět formou leasingu, tedy na splátky za předem dohodnutých podmínek. Vše je ošetřeno smlouvou. Mezi jednoznačnou výhodu zpětného leasingu patří skutečnost, že tímto produktem lze vyřešit více kritických situací, než např. půjčkou se zástavou nemovitosti. Další předností je i to, že zpětný leasing disponuje vyšším LTV, tedy na např. nemovitost o stejné hodnotě lze poskytnout vyšší částku, než při zástavním financování. A za určitých podmínek je navíc změna vlastníka žádoucí (např. jako ochrana před negativními procesy vymáhacích mechanismů a možnost použití hodnoty majetku k bezpečnému úmoru závazků). Zmínit musíme i skutečnost, že peněžní prostředky mohou být tímto způsobem poskytnuty opravdu rychle i to, že je možno leasingovou splátku využít jako nákladovou položku.